z nami dokonasz właściwego wyboru


  BiOM - proteza przyszłości 

 

 POLECANE PRODUKTY-NOWOŚĆ !!!

                                                                                             

         

                                                                        Na skróty: Zobacz również inne Produkty

           

PRODUKT:Gorset typu Cheaneau 

PRODUCENT: Otto Bock

KATEGORIA:Gorset Ortopedyczny

CENA BRUTTO:1500 zł

OPIS:Oferujemy Państwu Gorset ortopedyczny.Gorset ten będzie Państwu ułatwiał poruszanie się oraz służył do korekcji kregosłupa w różnych jego odcinkach.Wykonany jest z tworzywa sztucznego i jest stworzonydo leczenia wielu shorzeń kręgosłupa i do ohrony przedzabiegami operacyjnymi.Nasz Produkt jest tak wykonany aby umożliwić pozbycie lub zmiejszenie sie dolegliwości związane z bólem kręgosłupa.

 

 

PRODUKT:Proteza mioelektryczna ramienia                                                     

PRODUCENT:Camp Standinavia                                                                 

KATEGORIA:Proteza kończyn górnych

CENA BRUTTO: 510 zł

OPIS:Oferujemy Państwu długą Protezę mioelektryczną ramienia .Proteza ta została wykonana z tworzywa sztucznego i jest napędzana elektrycznie.Proteza jest bardzo przydatna ponieważ ułatwia wykonywanie codziennych czyności niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania.Jest stosowana do leczenia wielu schorzeń.Plastikowa wkładka zapewnia bardzo dobre usztywnienie nadgarstka wraz z kciukiem.

 

 PRODUKT:Obuwie Ortopedyczne profilaktyczno-korekcyjne

PRODUCENT: Thomas                                                                    

 KATEGORIA: Obuwie Ortopedyczne

 CENA BRUTTO: 160 zł

 OPISObuwie które Państwu oferujemy jest  wykonane z bardzo dobrej jakości materiału i stosowane jest do różnych rodzajów schorzeń stóp.Cholewka wykonanana z naturalnej skóry jest stosunkowo wysoka ma za zadanie usztywnianie stawu skokowego,a wkładka skórzana ortopedyczna stabilizuje i podnosi podłuże stopy.Nasze obuwie zapewnia również odpowiednie wygode w czasie jego użytkowania.

 

 

   

 

Bioniczna ptoteza -BiOM od iWalk

 Jeszcze do niedawna proteza nogi była bardzo  prostą, bezwładną konstrukcją.Pomagała użytkownikowi pewniej stać i poruszać się  ale to raczej wszystko. Teraz ,dzięki obecnej technologii wszystko to ma szansę zmienić się na lepsze, przy zastosowaniu tzw  zaawansowanych czujników i mikroprocesorów.

Pierwszy krok w kierunku został już postawiony przez firmę iWalk, zajmująca się produkcją protez. Jaj założyciel, Hugh Herr jest profesorem nie słynnym MIT .On sam jest niepełnosprawny -stracił obie nogi poniżej kolan gdy zostal uwięziony na Mont Washington podczas śnieżycy.Jego najnowszy twór to BiOM, jedna z najbardziej zaawansowanych łydek na świecie.

Firma iWalk została dofinansowana przez U.S. Department of Veterans Affairs i przez Department of Defense. Niektórzy weterani ranieni w Iraku czy Afganistanie już dostali swoje bioniczne protezy. BiOM jest również dostępny jako produkt komercyjny, choć na razie tylko w sklepach z protezami w USA.

 

źródło: Spectrum IEE

 

 

 

Wzór tekstu:
Załóż darmową stronę z Beepworld.pl
 
Za treść tej strony odpowiedzialny jest wyłącznie jej
autor. Osiągalny jest za pomocą tego Formularza!