z nami dokonasz właściwego wyboru


 

UWAGA!!!
Każdy pacjent który chciałby skorzystać z  naszych usług i zamówić niezbędny jemu do prawidłowego funkcjonowania sprzęt musi najpierw skontaktować się z nami telefonicznie , za pośrednictwem poczty elektronicznej lub odwiedzić naszą siedzibę.  Po ustaleniu wszystkich szczegółów (można umówić się na bezpłatną wizyte i dobrać w Naszej siedzibie sprzęt ortopedyczny). Dopiero po tym etapie będzie można przystąpić do zamówienia.
 
 Mając na uwadze  występujące utrudnienia w wyjątkowych sytuacjach informujemy Państwa że czas realizacji zamówienia może się nieznacznie przedłużyć do kilku dni roboczych.
Jeżeli zaistnieje taka sytuacja natychmiast poinformujemy o tym Państwa  telefoniczne lub za 
pośrednictwem e-mail.
 
Na skróty: Kontakt
 
Oferujemy Państwu wiele form Płatnośći min :
 
PŁATNOŚCI  PRZELEWEM  TRANSFEROWYM (PAY-BY-LINK) -przelewy transferowe są formą zapłaty polegającą na przyjmowaniu opłat  za towary oraz usługi za pośrednictwem Internetu.
 
PŁATNOŚCI PRZELEWEM NA RACHUNEK BANKOWY- realizacja zamówienia za pośrednictwem banków oferujących przelewy internetowe odbywa się po zaksięgowaniu przez nas wpłaty na rachunku bankowym naszej firmy
 
PŁATNOŚCI PRZY ODBIORZE-dokonywanna jest płatność za towary dając zapłate bezpośrednio kurierowi lub na poczcie .Informacja o zaksięgowaniu transakcji dociera do sprzedawcy wypełniony druk na poczcie jest generowany  autiomatycznie .
 
TU MOŻESZ DOKONAĆ PŁATNOŚCI:
 
 

 
 
DOSTAWY ZAMÓWIONYCH PRODUKTÓW
 
 
Realizujemy zamówienia za pośrednictwem poszczególnych form:
 
WYSYŁKA POCZTĄ POLSKĄ -planowany czas dostawy to miejwięcej 2-7 dni roboczych
 
 
WYSYŁKA FIRMĄ KURIERSKĄ-planowany czas dostawy to około 1-2 dni roboczych
 
ODBIÓR OSOBISTY I WPŁATA GOTÓWKI PRZY ODBIORZE W NASZYM SKLEPIE-
jeżeli chodzi o odbiór osobisty w naszym sklepie to prosilibyśmy aby Państwo skontaktowali się z nami aby ustalić czy dany towar jest jeszcze dostępny.
 
                                                                            
 
 
 
    
 

 

 

 

 
 
 

 

Darmowa strona domowa na Beepworld
 
Za treść tej strony odpowiedzialny jest wyłącznie jej
autor. Osiągalny jest za pomocą tego Formularza!